distribúcia zdravotníckych pomôcok

Pro-Sanita

Hellova 4
Košice
04011
+421 55 644 0709
pro-sanita@nextra.sk

ENERGY

Unikátny rad epitézy Energy s chladivým efektom obsahuje o 30% vyšší podiel patentovaného materiálu Comfort + v porovnaní s epitézou Natura a Contact. Materiál Comfort + vyrovnáva kolísanie teploty pod epitézou v priebehu dňa. Priestorová 3D fólia s perličkovým povrchom zadnej strany podporuje prúdenie vzduchu a odparovanie potu pod epitézou. Pokožka sa menej prehrieva a potí.

 

Testy preukázali, že tento jedinečný systém odvádza od tela 25x viac tepla v porovnaní so štandardnou jednovrstvovou epitézou. Preto je nosenie epitézy Energy v porovnaní s ostatnými epitézami ďaleko príjemnejšie. Tieto jedinečné vlastnosti ocenia predovšetkým ženy trpiace návalmi horúčavy, pri lymfatickom opuchu, osteoporóze, artróze a pri športových aktivitách.

Energy Cosmetic 2S 310

POPIS

Tvar prsníka: normálny

Tvar epitézy: symetrický (pre ľavú i pravú stranu)

Vrstvy: trojvrstvová

Hmotnosť: odľahčená

 

V porovnaní so štandardnou silikónovou epitézy je ľahšia približne o 20%.

 

Predná strana z kozmetickej krycej vrstvy štandardného silikónu dodáva epitézy prirodzený vzhľad aj v transparentnejšia podprsenke. Stredná vrstva z ľahčeného silikónu a vysokého podielu materiálu Comfort + vyrovnáva výkyvy teploty pod epitézy. Unikátny 3D perličkový povrch zadnej strany z jemného číreho silikónu umožňuje prúdenie vzduchu pod epitézy.

 

PREDNOSTI

Kombinuje vlastnosti odľahčenej epitézy (nižšia hmotnosť) a epitézy zo štandardného silikónu v Super Soft fólii (prirodzený vzhľad).

Vďaka vysokému podielu materiálu Comfort + predchádza poteniu, tvorbe zápachu a udržuje ženu sviežu po celý deň. Vhodná najmä pri návaloch tepla, lymfatickom opuchu, osteoporóze, artróze a cvičení.

 

VEĽKOSŤ

 1 - 14

 

MATERIÁL

Polyuretánová fólia, štandardný silikón, ľahčený silikón, materiál Comfort +, číry silikón