distribúcia zdravotníckych pomôcok

Pro-Sanita

Hellova 4
Košice
04011
+421 55 644 0709
pro-sanita@nextra.sk

NATURA

Veľmi prirodzené správanie viacvrstvových epitézy Amoena Natura pri pohybe aj poležiačky umožňujú jednotlivé vrstvy InTouch silikónu o rôznych vlastnostiach. Vrstva patentovaného materiálu Comfort + neustále vyrovnáva teplotné výkyvy pod epitézou a ponúka celodenný komfort. Nosenie epitézy je príjemnejšie, pokožka sa menej prehrieva a potí.

 

Pre príležitostné nalepenie epitézy, napr. do šiat s tenkými ramienkami, ponúkame lepiace silikónovú podložku Contact Multi. Podložku je možné použiť na akúkoľvek Natura 2S epitézu. Pre každodenné nosenie nalepenej epitézy je samozrejme pohodlnejšie používať samolepiacu epitézu Amoena Contact, ktorá má ďalšie nadštandardné vlastnosti.

Natura Cosmetic 2S 320

POPIS

Tvar: prsníka normálny

Tvar: epitézy symetrický (pre ľavú i pravú stranu)

Vrstvy: trojvrstvová

Hmotnosť: odľahčená

V porovnaní so štandardnou silikónovou epitézy je ľahšia približne o 20%.

 

Predná strana z kozmetickej krycej vrstvy štandardného silikónu dodáva epitéze prirodzený vzhľad aj v transparentnejšej podprsenke. Stredná vrstva je z ľahčeného jemného silikónu a materiálu Comfort + vyrovnávajíceho teplotné výkyvy pod epitézou. Zadná strana je tvorená vrstvou jemného číreho silikónu výnimočne šetrného k citlivej zjazvené tkanive.

 

PREDNOSTI

Mäkkosť, ľahkosť, prirodzenosť.

Nová generácia ľahčených epitéz. Kombinuje vlastnosti odľahčenej epitézy (nižšia hmotnosť) a epitézy zo štandardného silikónu v Super Soft fólii (prirodzený vzhľad).

Unikátna technológia Comfort + vyrovnávajúca kolísanie teploty pod epitézou ponúka celodenný komfort.

 

VEĽKOSŤ

1 - 14

 

MATERIÁL

Polyuretánová fólia, štandardný silikón, ľahčený silikón, materiál Comfort +, číry silikón